Nowe Magazyny Seifert Polska

Seifert Polska 

Firma rozwija się w imponującym tempie
i specjalizuje pod kątem potrzeb branży AUTOMOTIVE oraz ADR

Nowe Magazyny Seifert Polska

Bielsko-Biała

 

 

 

 

Od maja 2019, w oddziale w Bielsku-Białej, Seifert Polska zwiększyła nowoczesną powierzchnię magazynową i biurową na poziomie blisko 8 000 metrów kwadratowych.

 

Nowy magazyn umożliwia składowanie towarów w systemie blokowym i wyposażony jest w instalację tryskaczową oraz oświetlenie Led o właściwościach eco i ekonomicznych.

 

Nowa przestrzeń magazynowa zyskała na dodatkowym wyposażeniu, które optymalizuje system dotychczasowej pracy i w dalszej części koncentruje się przede wszystkim na logistyce kontraktowej dedykowanej branży AUTOMOTIVE.

 

 

 

Poznań

 

 

Również od maja 2019, w ramach ciągłego rozwoju, firma zwiększyła powierzchnię magazynową

 

w oddziale w Luboniu o blisko 8 000 metrów kwadratowych. Powstała także przestrzeń przeznaczona na specjalistyczny magazyn dla branży ADR oraz biuro.

 

Nowy magazyn umożliwia składowanie towarów w systemie blokowym oraz wyposażony jest w podwyższoną odporność ogniową (Q=<6000 MJ/m2), charakteryzuje go wysoka nośność posadzki (8t/m2), a także zabezpieczenia w postaci poddachowych instalacji tryskaczowych oraz wewnątrzregałowych w strefie ADR. Ponadto magazyn cechuje system oddymiania i wentylowania grawitacyjnego oraz zabudowane wanny wychwytowe pod posadzką magazynu.  

 

 

 

 

 

 

Seifert Polska
Autor

Seifert Polska

Centra spedycyjno-logistyczne, kompleksowa usługa transportowo-logistyczna, logistyka kontraktowa, AUTOMOTIVE, ADR

Publikacje tego autora