Jakie zawiasy drzwiowe wybrać i gdzie je kupić?

Siudym 

Może się wydawać, że montaż drzwi i zawiasów to najbardziej prozaiczna sprawa świata i nie ma się co nad tym zagadnieniem rozwodzić, ale wystarczy przyjrzeć się zagadnieniu trochę bliżej i okazuje się, że odpowiednio dobrane zawiasy drzwiowe mają niemały wpływ na późniejsze użytkowanie drzwi - a przecież wszyscy chcemy, żeby służyły nam przez lata. Właściwy dobór zawiasów może uchronić nas chociażby przed problemem skrzypiących drzwi, a nawet trzaskania. Dlatego tak ważne jest, by postawić na sprawdzonego producenta, który oferuje jakościowe i wytrzymałe produkty. Firma Anmark to sprawdzony producent zawiasów, który stawia na jakość i innowacyjne rozwiązania. O ich skuteczności świadczą liczne nagrody i wyróżnienia.

Jakie zawiasy drzwiowe wybrać i gdzie je kupić?

Zawiasy do drzwi bezprzylgowych, czyli zawiasy drzwiowe chowane

Coraz większą popularność zyskują drzwi bezprzylgowe - w odróżnieniu od standardowych, przylgowych, bezprzylgowe cechują się tym, że skrzydło drzwi jest dokładnie wpasowane w ościeżnicę, nie wystając poza jej ramy. W tym przypadku "zwykłe" zawiasy nie pomogą. Najlepsze zawiasy do drzwi bezprzylgowych to tzw. zawiasy drzwiowe chowane, znane również jako zawiasy niewidoczne lub zawiasy 3d. Ich konstrukcja jest pomyślana tak, żeby z zewnątrz nie było widać mechanizmu, co sprawia wrażenie solidniejszego dopasowania skrzydła drzwi do ościeżnicy. 

Zawiasy do drzwi przykręcane

Wszystkie standardowe modele dostępne w ofercie sklepu Anmark to zawiasy do drzwi przykręcane do skrzydła. Jest to po prostu zwyczajowy sposób mocowania. Oczywiście, jeśli potrzebne są nietuzinkowe rozwiązania, to specjaliści z firmy Anmark są gotowi przygotować specjalne zawiasy na zamówienie. Jednak wcześniej warto się upewnić, czy w ofercie nie występują już produkty, które spełniają nasze wymogi. Np. jeśli potrzebne są zawiasy do drzwi drewnianych, regulowane w trzech płaszczyznach z odwróconą przylgą, to znajdziemy je bez problemu. To samo tyczy się np. zawiasów do systemów IPA. Anmark posiada w swojej ofercie ponad dwieście rodzajów zawiasów. Znajdziemy w niej rozmaite zawiasy stalowe i mosiężne, zawiasy do drzwi pokojowych, zewnętrznych, drewnianych, a nawet obrotowych. Jeśli szukamy różnorodnej oferty skomponowanej z wytrzymałych i jednocześnie estetycznych produktów, to Anmark jest strzałem w dziesiątkę. Co więcej, firma gwarantuje bardzo wysokie tempo dostawy. Przeważająca część produktów trafia do Klientów już następnego dnia po złożeniu zamówienia, zaś realizacja zamówień indywidualnych następuje w pierwszym możliwym terminie.

 

Siudym
Autor

Siudym

Publikacje tego autora